Frühshoppen am Sonntag

Waar & Wanneer?

zondag 31 aug:12:00 - 15:00 uur
locatie: Stöppeltent
Bestel tickets

Dat wordt een lange laatste dag! 
Zondag om 12.00 uur barst het feest los tijdens het legendarische Frühshoppen! Tot 15.00 uur geniet je van echte Deutsche Gemütlichkeit met bier, meezingers en een fantastische sfeer.

Rosentaler - party ohne ende 
Na het succes van vorig jaar zijn de toppers van Rosentaler weer van de partij! Deze topformatie zorgt met hun opzwepende volksmuziek voor een feest dat je niet snel vergeet. Nieuw dit jaar: special guest Dieter Koblenz! Met zijn unieke stem en charismatische performance weet hij elk publiek te raken.

Tickets
Voor € 7,50 entree beleef je een fantastische middag. Tickets zijn te koop via deze website. 
Zorg dat je erbij bent – Frühshoppen is het gezelligste feestje van de zondag en altijd druk bezocht. Feiern wir zusammen!

We hebben het nog even opgezocht op Wikipedia:
[frühshoppen] De Duitse en Oostenrijkse traditie om elkaar in de late ochtend (check), meestal op zondag (check) te ontmoeten in een pub, herberg of taverne (check). De specifieke gebruiken verschillen van regio tot regio (komt ook vast wel goed, de toon wordt dit jaar gezet). Frühshoppen is vaak een soort brunch (mwaaahhh…), maar daar gaat het niet persé om eten (aahh, check!)