Nieuws
27 mei: pers en Stöppelhaenefans welkom bij programmapresentatie
Raalte – De Stöppelhaeneprogrammering van donderdagavond 25 augustus 2011 wordt vrijdag 27 mei voor het eerst op een speciale manier bekendgemaakt. De organisatie presenteert dan (eindelijk) in café De Gouverneur met gepaste trots de artiesten aan de pers en geïnteresseerde Stöppelhaenefans. Geen saaie persconferentie, maar een gezellig, exclusief en interactief presentatiefeest om de programmering wereldkundig te maken.
Op vrijdag 27 mei om klokslag 21.00 uur wordt het Stöppelhaenemuziekprogramma van donderdag 25 augustus bekendgemaakt in de bar Clubgouv van De Gouverneur in Raalte. Er is de afgelopen maanden al veel gegist in de publiciteit naar de Nederlandse topartiesten die dit jaar zullen optreden op de Stöppelhaenedonderdag. Aanstaande vrijdag zal eindelijk blijken welke verrassingen er nog zijn.
Vorig jaar was het grote muziekfeest met onder andere Waylon en Kane op de donderdagavond van Stöppelhaene al in de voorverkoop uitverkocht. Dus zorg dat je tijdig je tickets koopt. Na afloop van de programmapresentatie aanstaande vrijdag krijgen de eerste 50 Stöppelhaenefans de mogelijkheid om een ‘Early Bird’ ticket voor het donderdagavondprogramma te kopen met maar liefst 25% korting. De eerst 50 fans krijgen de kans om maximaal één ticket per persoon te kopen. De speciale ‘Early Bird’ tickets zijn alléén op vrijdag 27 mei te verkrijgen in café De Gouverneur! Alleen contante betaling is mogelijk. En op = op!
Nieuws
Strijd om ROJA-titel weer van start
Versier je straat of huis tijdens Stöppelhaene
Fotoverslag wagenbouwers
27 april bekendmaking muziekprogrammering 2012















