ds_Salland: Stöppelhaene Kinderolympiade zoekt vrijwilligers: RAALTE - De organisatie van de Kinderolympiade van Sallands Oo... http://t.co/08Rxzl8i

sallandnu: Stöppelhaene Kinderolympiade zoekt vrijwilligers http://t.co/pVaIjeOK #salland #nieuws

VechtdalNieuws: Stöppelhaene zoekt vrijwilligers voor Kinderolympiade: De organisatie van de Kinderolympiade van Sallands Oogstf... http://t.co/nujKpMXc

OlstWijheNieuws: Stöppelhaene zoekt vrijwilligers voor Kinderolympiade: De organisatie van de Kinderolympiade van Sallands Oogstf... http://t.co/9PkjDuzI

DeventerVandaag: Stöppelhaene zoekt vrijwilligers voor Kinderolympiade: De organisatie van de Kinderolympiade van Sallands Oogstf... http://t.co/21PSv2dq

ZwolleVandaag: Stöppelhaene zoekt vrijwilligers voor Kinderolympiade: De organisatie van de Kinderolympiade van Sallands Oogstf... http://t.co/tz2oc8sb

RaalteVandaag: Stöppelhaene zoekt vrijwilligers voor Kinderolympiade: De organisatie van de Kinderolympiade van Sallands Oogstf... http://t.co/pgofchqv

SallandMagazine: Stöppelhaene zoekt vrijwilligers voor Kinderolympiade http://t.co/BIJhcUbN

uitgaaninraalte: Stöppelhaene: Kinderolympiade zoekt vrijwilligers http://t.co/7ZdEqyBC #sh12

_Judithh_: @_Mariit_ maawh wat kuttie! hoe ging het btw met mees? na lalaland? volgend jaar weer ;d en straks stoppelhaene dusjaa ((:

Nieuws

26 augustus 2009

Donderdagavond Stöppelhaene uitverkocht!


De kaarten voor het donderdagavondprogramma van Stöppelhaene op ’t Stöppelveld zijn helemaal uitverkocht. Ook zullen op deze donderdagavond 27 augustus geen kaarten meer aan de kassa te koop zijn.
Sinds de start van de kaartverkoop zijn er duizenden kaarten over de toonbank gegaan en via internet gekocht. Jan Smit, Ilse DeLange, Don Diablo, Miss Montreal, Wolter Kroes en de Sjonnies hoeven dus niet bang te zijn, dat ze voor een leeg veld of in een lege tent moeten optreden.

‘Vanzelfsprekend zijn we super blij! Hier hadden we alleen maar van kunnen dromen! We zijn als organisatie zeer tevreden met het programma dat we neergezet hebben en vinden het fijn dat het publiek hier net zo over denkt,’ aldus Paul Wittenhorst de voorzitter van de Stöppelveldcommissie. De organisatie is al maanden aan het voorbereiden op Stöppelhaene en is ook tijdens Stöppelhaene zeer actief achter de schermen.

‘t Stöppelveld De Domineeskamp (tijdens Stöppelhaene beter bekend als ’t Stöppelveld) is inmiddels al bijna niet meer te herkennen: drie grote tenten en een reusachtig podium prijken midden op het terrein. De bars zijn helemaal ingericht, de laatste voorraden worden aangevuld en de beveiliging loopt rustig een rondje. De organisatie is klaar voor Stöppelhaene, dat vanavond met de Sallandse Cabaretavond van start gaat.

Aangepaste aanvangstijd
’t Stöppelveld is donderdagavond 27 augustus geopend vanaf 19.30 uur, in tegenstelling tot de vermelde aanvangstijd op het entreekaartje van 20.00 uur. Jan Smit treedt om 20:00 uur op het buitenpodium van ’t Stöppelveld op, gevolgd door Miss Montreal en Ilse DeLange. Rond 23:00 uur begint Don Diablo een feest te bouwen in de Feestfabriek, terwijl Wolter Kroes en de Sjonnies de Sallandse Herberg op z’n kop zetten.