Overzicht per dag
Onderstaand een overzicht van de artiesten, gesorteerd per dag...
Woensdag 22 augustus
Donderdag 23 augustus
- 00:00 - 01:00 Di-rect
Buitenpodium Stöppelveld
In 2004 stond deze hoofdact al eens op Stöppelhaene. Dit was de allereerste keer Stöppelhaene met de formule van 't Stöppelveld. DI-RECT was toen nog in de oude bezetting.
DI-RECT is on a roll, het nieuwe album ‘Time will heal our senses’ verscheen in het najaar van 2011 en de band is klaar voor een nieuw hoofdstuk van hun inmiddels 12 jaar durende avontuur. Recentelijk dit jaar stonden ze nog in een uitverkocht Hoftheater en in augustus zijn ze dus weer te zien in Raalte.
- 20:00 - 20:50 Racoon
Buitenpodium Stöppelveld
Sinds de megahit 'Love You More' in 2005 uitgekomen is, heeft de band op alle grote Nederlandse festivals gestaan (o.a. Pinkpop en Lowlands) en deden ze uitverkochte zalentours. Het laatste album 'Liverpool Rain' verscheen in het voorjaar van 2011 en de eerste twee singles werden direct grote (radio)hits.
Ook was Racoon dit jaar de grote winnaar van de 3FM Awards, beste pop-band, beste single en beste album in 2011!
- 21:10 - 22:00 De Jeugd van Tegenwoordig
Buitenpodium Stöppelveld
Watskeburt. Het is de zomer van 2005, en de Dikke Van Dale is een woord rijker. De eerste single van De Jeugd Van Tegenwoordig staat binnen twee weken op nummer één in de hitlijsten. Dat ene magische woord houdt ondertussen heel Nederland in z'n greep.
Tijdens Noorderslag dit jaar heeft DJVT de Popprijs 2011 ontvangen. De jury noemt Willie Wartaal, Vjeze Fur, Faberyayo en Bas Bron een 'zeldzaam aanstekelijk viertal, dat zich bewezen heeft als grote inspirators voor niet alleen aankomende raptalenten, maar voor iedereen die van muziek houdt.' De Popprijs is een van de belangrijkste popmuziekprijzen van Nederland.
- 22:30 - 23:30 Ilse DeLange
Buitenpodium Stöppelveld
In 2009 gaf ze met Stöppelhaene een waanzinnig goed optreden weg voor een uitverkocht Stöppelveld. Het voelde voor de organisatie dan ook goed om haar dit jaar weer naar Stöppelhaene te halen.
Ilse DeLange staat al jaren aan top en blijft zich maar ontwikkelen als artiest. Voor haar setlist kan ze inmiddels putten uit een enorme rij hits, van klassiekers tot het meer up-tempo werk van tegenwoordig. In maart 2011 lag het hele Gelredome aan haar voeten en sindsdien heeft ze veel aan nieuw materiaal gewerkt. De single 'DoLuv2LuvU' schopte het tot Megahit en is verkozen tot titelsong van 3FM Serious Request 2011.
- 23:45 - 01:00 Quintino
Stöppelveld - Feestfabriek
Knallen lukt ook wel in de Feestfabriek, waar DJ Quintino muziek brengt met energie. Met zijn grote glimlach lukt het hem iedere keer weer om het publiek op te zwepen en in de juiste sferen te brengen. Deze succesvolle Nederlandse DJ kun je kennen van hits als: ‘Heaven’, ‘Drop the beat’, ‘Sustain’, ‘Selecta’ en natuurlijk ‘Epic’.
- 21:45 - 01:00 Beat IT
Stöppelveld - Sallandse Herberg
BEAT IT is de nieuwe sensationele band/act waar Nederland niet om heen kan! Energiek, aantrekkelijk, high-performance met daarbij een niet te evenaren sound van internationale allure, dat is BEAT IT!
BEAT IT beschikt over ruime ervaring binnen de wereld van professioneel top-entertainment. De bandleden hebben grote projecten achter hun naam staan en hebben gerenommeerde artiesten begeleidt. Professionaliteit, jonge energie en een vernieuwende visie zorgen ervoor dat BEAT IT in staat is om zeer doeltreffend in te spelen op alle wensen van het publiek.
Beleef een spectaculaire show van BEAT IT en je waant je bij een internationaal popconcert!De sprankelende persoonlijkheden, gecombineerd met een wervelende lichtshow en luxueuze sound, BEAT IT is in staat ieder evenement succesvol te laten slagen.Laat je meevoeren tijdens één van onze shows, THEN YOU KNOW…... JUST BEAT IT!
- 23:45 - 00:15 Ronny Ruysdael
Stöppelveld - Sallandse Herberg
Ja, al jaren een vast gegeven op donderdagavond van Stöppelhaene. Ronny mag gewoon niet ontbreken. Hij weet er altijd weer een super feestje van te maken in de Sallandse Herberg. Ook dit jaar dus gewoon weer een optreden van Ronny Ruysdael!
- 21:45 - 22:15 Gers Pardoel
Stöppelveld - Feestfabriek
Gers Pardoel, de grote man achter hits als ‘Bagagedrager’ en ‘Ik neem je mee’ heeft het afgelopen jaar Nederland in een razend tempo veroverd met zijn pakkende refreintjes. Zijn optreden zal voor jong en oud met name een groot meezingfestijn worden.
Vrijdag 24 augustus
- 14:00 - 16:00 DJ Jurgen
Buitenpodium Stöppelveld
DJ Jurgen draait op vrijdagmiddag op 't Stöppelveld twee uur lang alle grote hits speciaal voor kinderen.
- 21:00 - 22:00 Chef'Special
Buitenpodium Stöppelveld
Chef'Special staat bekend om hun energieke liveshows die menig festivalpubliek al heeft laten dansen. De muzikale vriendengroep serveert een mix van hiphop, reggae, funk en ontspannen grooves met stevige gitaren.
Na het release van hun debuutplaat 'One for the Mrs.' in het voorjaar 2011, is Chef'Special continu on the road.
In 2011 werden ze uitgeroepen tot 3FM Serious Talent, tourden ze mee in de 3FM Serious Talent On Tour, stond de band op Lowlands voor een dolenthousiast publiek en deden een uitverkochte zalentour! - 16:00 - 16:30 Tim Douwsma
Buitenpodium Stöppelveld
Presentator, acteur maar vooral zanger. Dat is de kernachtige samenvatting van multitalent Tim Douwsma. De showbizz trok Tim al van jongs af aan. In 2007 greep hij zijn kans als deelnemer van het toenmalige SBS-programma So You Wannabe A Popstar: Tim werd vijfde en ging er vandoor met het platencontract bij CNR Entertainment. Zijn singles Wil Je Bij Me Blijven Slapen en Ga uit schopten het ver in het Nederlandstalige circuit. Zijn duet Een Zomeravond Met Jou - een samenwerking met collega presentator Monique Smit - behaalde afgelopen zomer zelfs een fraaie Top 10 notering.
- 16:00 - 16:45 Monique Smit
Buitenpodium Stöppelveld
Twee jaar geleden maakte Monique Smit haar succesvolle albumdebuut met “Stel Je Voor”, dat maar liefst vier hits bevatte: “Wild”, “Blijf Je Vanavond Bij Mij”, “Vrouwenalfabet” en “Stel Je Voor”.
Sinds haar doorbraak gaat het heel goed met de carrière van Monique. Ze treedt op in het hele land voor een publiek van jong tot oud, presenteert inmiddels al 2,5 jaar de Kids Top 20 en is nu ook VJ van het muziekprogramma Wild Van Muziek van het digitale TV-kanaal Sterren.nl.
- 22:30 - 23:30 The Heinoos
Buitenpodium Stöppelveld
Coverbands; je hebt ze in alle soorten en maten, maar de overeenkomsten zijn over het algemeen talrijker dan de verschillen. Dus wie zit er nog op een standaard band te wachten als er een prettig gestoorde live-band voor handen is die dat soort muziek op een aanstekelijke wijze combineert met een pittige presentatie en een gezonde dosis humor en dat bovendien een uiterst beweeglijk gezelschap is? Niemand toch?! The Heinoos zijn er voor iedereen die herkenning wil, maar toch de pure rauwheid van een échte band wil voelen. De bandleden breien ieder optreden op een nieuwe en eigenwijze manier de meest fantastische hits uit de jaren ’60,’70 en ’80 aan elkaar.
Een aanrader voor ieder die wil horen, zien en sw(z)ingen!!
- 00:00 - 01:00 Stahlzeit
Buitenpodium Stöppelveld
Na de oprichting van de Stahlzeit als Rammstein tribute in 2005, heeft de band meteen het hoogste doel nagestreefd: niet alleen zo klinken als Rammstein, maar ook er precies zo uitzien! En dat is wel heel erg goed gelukt: zanger Heli zou echt een tweelingbroer van Till Lindemann kunnen zijn.
Gedurende een typische Stahlzeit Show kan het publiek nummers verwachten van alle Rammstein albums, compleet met een gigantische vuurwerk show... (zoals dat hoort!)
- 22:00 - 01:00 Pure Ellende
Buitenpodium Stöppelveld
Dance-, rock- & schlagerband Pure Ellende voorziet sinds 2008 de Nederlandse podia van een ambachtelijke mix van de vetste dancehits, glazuur-afbrekend zoete pop, hardste rock en de aller-Duitste schlagers.
Het beste en slechtste uit de internationale muziekgeschiedenis ondergaat in handen van deze podiumbeesten een stevige facelift en wordt gemixed met de nieuwste hits in medleys en mash-ups tot een vette, energieke show met interactie en humor. Met een niet aflatend enthousiasme, ongehinderd door enig muzikaal geweten en met een hogere aaibaarheidsfactor dan vijf Yvonne Jaspers bij elkaar speelt Pure Ellende anno 2012 door het hele land en is de band uitgegroeid tot de ideale act die de grenzen opzoekt van de muzikale (wan-)smaak.
- 21:45 - 22:30 Mr Polska
Stöppelveld - Feestfabriek
In 2004 zette de EU de grenzen open voor Polen die in Nederland wilden werken. Nu is het tijd voor Mr. Polska om de grenzen van de Nederlandse HipHop scene open te gooien. En dat lukt: Elke video of sessie die Mr. Polska dropt wordt meer bekeken dan het dagelijkse 8 uur journaal en weet met zijn producer Boaz van de Beatz een nieuwe, ruwe sound neer te zetten die iedere release Trendic Topic maakt.
De toekomst? Hard werken! Dat is het credo van Mr.Polska, a.k.a. Polski, a.k.a. de Boswachter, a.k.a. pappa-beer. Hij staat daarmee symbool voor alle Oostblokkers in het Westen en nee, Mr. Polska schaamt zich niet voor zijn Poolse afkomst. Hij is juist trots, neemt zichzelf niet te serieus, beschouwt iedere dag als zijn verjaardag en werft iedere dag meer ’beren’ (=fans).
Wat kun je verwachten van een show van Polska? Hard, rauw, energiek, Pools en recht in je smoel. Het voelt als schuurpapier over een motorkap, maar dan wel met een dansje.
- 23:15 - 00:15 Vato Gonzales
Stöppelveld - Feestfabriek
Björn Franken, beter bekend (of berucht) onder de naam Vato Gonzalez is een DJ/producer vertegenwoordigt de nieuwe generatie houseliefhebbers. Vato wist de afgelopen jaren op eigen kracht het label, event en de muziekstijl 'Dirty House' op de kaart te zetten. Door volledig onafhankelijk te werken wist hij binnen de huidige Latin- en Electrohouse een substroming te creëren die in zijn eigen woorden 'volledig de pan uit rockt'.
- 23:30 - 00:00 Wolter Kroes
Stöppelveld - Sallandse Herberg
De populaire zanger uit Wormerveer is al jaren een vaste waarde in het Nederlandse muzieklandschap. Want zeg nou zelf, wie kent hits als "Ik Heb De Hele Nacht Liggen Dromen", "Viva Hollandia", "Laat De Zomer In Je Hart" en het prachtige duet met Pearl "Breken Van De Lijn" nou niet?
- 20:00 - 20:40 De Nieuwe Stempel
Buitenpodium Stöppelveld
De Nieuwe Stempel is een band die sinds de zomer van 2010 op zoek is naar een eigen geluid en die hebben ze gevonden! Hiphop gecombineerd met funk, rock en pop is de stijl die op een pakkende, aanstekelijke en eigen manier ten gehore wordt gebracht.
De band kwam overduidelijk als winnaar uit de bus bij de bandcompetitie ''de Wraak van Salland'' en heeft zo zijn plekje weten te veroveren op het podium met Stöppelhaene.
Zaterdag 25 augustus
- 21:00 - 01:00 Lijn 7 TV Show
Stöppelveld - Sallandse Herberg
Gas erop, dak eraf! Dat is het motto van Lijn 7 dat de bezoekers van het Stöppelveld afgelopen jaren al aan den lijve hebben ondervonden. Elk optreden is een bruisend feest. Lijn 7 begon in 1997 in het Eindhovens studentencircuit. Sinds die tijd heeft de band zich ontwikkeld tot een ijzersterke coverband met een repertoire van Nederlandstalige knallers, Engels-, Frans- en Duitstalige classics en een hoop gimmicks. Dat alles met een vette knipoog.
Elke show is energiek, interactief, laagdrempelig, verrassend én geschikt voor een zeer breed publiek. Dit jaar hebben ze een volledige nieuwe show, namelijk de Lijn 7 TV Show. We laten ons verassen...
- 21:00 - 01:00 90's NOW!
Stöppelveld - Feestfabriek
2 Unlimited, Charly Lownoise & Mental Theo, Baywatch, Backstreet Boys. Het is maar een greep uit de cultklappers van de jaren negentig die in beeld en geluid alom vertegenwoordigd zijn tijdens de nostalgische dansavond van 90's NOW! Dance, rock, pop, hiphop, raggae, R&B - alle stijlen uit de 90's komen voorbij, maar de hoofdrol is natuurlijk weggelegd voor alle (foute) hits uit de 90's!
De DJ's van 90's NOW! zetten al jaren de Lowlands Grolschtent ondersteboven; traditiegetrouw gaat het festivalpubliek ongeremd los. Die dak-er-af garantie belooft wat voor de Stöppelhaene...
- 21:00 - 22:15 Mooi Wark
Buitenpodium Stöppelveld
Mooi Wark is de absolute top van de Boerenrock. Deze Drentse band is de waardige opvolger van bands als Normaal en Jovink. Met hun rechttoe rechtaan rocknummers en met hun wervelende show vol humor en enthousiasme zetten deze heren elke tent helemaal op zijn kop. Een optreden van Mooi Wark is een absolute sensatie!
De vier heren van Mooi Wark zorgen ervoor dat met hun professionele show de bierkraan volop loopt en dat iedereen een geweldige avond heeft! Zij scoorden inmiddels grote hits met: "In de blote kont", "Schijt aan regels" en "Idioot" en ook het nieuwste nummer "Oh Yvon" is veel kijkers van het populaire tv-programma 'Boer-zoekt-vrouw' niet onbekend.
- 22:45 - 01:00 Top 2000 live Buitenpodium Stöppelveld
Zondag 26 augustus
- 15:00 - 16:30 Normaal
Buitenpodium Stöppelveld
In 2011 waren ze op Stöppelhaene als extraatje voor het 60 jarig jubileum van Stöppelhaene. Die zondagmiddag was zo'n succes dat de organisatie vervolgens vaak gevraagd is of ze in 2012 niet weer konden komen. Ook de band zelf wilde graag weer komen. Dus heb je Normaal gemist in 2011? Dan krijg je dit jaar een herkansing! Normaal staat zondagmiddag weer op 't Stöppelveld en jawel... de toegang is gratis!
- 16:30 - 19:00 Manilla
Buitenpodium Stöppelveld
Manilla is een band die alles in huis heeft om snel tot de top van het Nederlandse coverbandcircuit te gaan horen. Afkomstig uit diverse orkesten binnen het covercircuit, is deze band overal en altijd inzetbaar.
Of het nu gaat om een bruiloft, een bedrijfsfeest of een swingende uitgaansavond, telkens weer weten zij het publiek te bespelen, zodat elk optreden uitgroeit tot een ware sensatie.













